Error
  • The template for this display is not available. Please contact a Site administrator.

Всеукраїнська науково-практична конференції «Гуманітарна освіта: роль інформаційно-комунікаційних та медіаосвітніх технологій у формуванні національно-соціальних компетентностей особистості»

Шановні колеги!

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до участі у роботі VІІ Всеукраїнських березняківських читань – Всеукраїнської науково-практичної конференції «Гуманітарна освіта: роль інформаційно-комунікаційних та медіаосвітніх технологій у формуванні національно-соціальних компетентностей особистості», яка відбудеться 20 квітня  2016 року на базі КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Мета конференції: інтеграція зусиль науковців, дослідників, методистів та учителів-практиків у розробці методології формування національної свідомості та соціальної компетентності особистості, пошук шляхів розв’язання проблем гуманітарної освіти в площині використання  інформаційно-комунікаційних та медіаосвітніх технологій.

До участі запрошуються: науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, аспіранти, докторанти, методисти відділів та управлінь освіти,  керівники навчальних закладів, учителі, які викладають предмети гуманітарного циклу, інші зацікавлені особи.

Тематичні секції в роботі конференції:

  1. Філософське трактування інноваційних змін у сучасній освіті.
  2. Медіаосвітня та комп’ютерна підтримка освітнього процесу в сучасній школі, формування національно-соціальних компетентностей учнів.
  3. Інформаційно-комунікаційні й медіаосвітні технології та їх роль у формуванні національно – соціальних компетентностей учнів у процесі вивчення гуманітарних дисциплін.
  4. Педагогіка вищої школи: забезпечення процесу національної соціалізації студентів засобами інформаційно-комунікаційних та медіаосвітніх технологій.

Форми участі у Всеукраїнській конференції: доповідь, тези доповіді та стаття.

Початок роботи конференції – 10. 00.

Реєстрація – з 9.00 до 10.00

Умови участі у роботі конференції:

Для участі у конференції просимо надіслати

  1. Заявку за формою, що додається (до 5 квітня 2016 року);
  2. Наукову статтю (або тези), оформлену із урахуванням вимог, зазначених у додатку (до 5 квітня 2016 року).

Статті та тези приймаються за електронною адресою: mediaosvyta@gmail.com

Наукові матеріали усіх бажаючих будуть опубліковані в електронному Інтернет-виданні безкоштовно.

Наданням заявки на участь у Всеукраїнській конференції автори висловлюють згоду на публікацію матеріалів у мережі Інтернет. Роботи друкуються в авторській редакції.

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ НАУКОВИХ ТЕЗ

РЕАЛІЗАЦІЯ ІДЕЙ АКМЕОСВІТИ НА ОСОБИСТІСНО

ЗОРІЄНТОВАНОМУ УРОЦІ ЛІТЕРАТУРИ

Криворотенко О.Г., учитель української мови і літератури

Ганнівського НВК Верхньодніпровського р-ну

 [Текст]

….

Література:

ФОРМА ЗАЯВКИ

Контактна інформація оргкомітету:

Адреса: 49006, м. Дніпропетровськ, вул. Антоновича (Свердлова), 70, Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, кімн. 205.

Телефон: 0978282345 (Рижій Катерина Геннадіївна, науковий співробітник кафедри управління інформаційно-освітніми проектами)

Е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Запрошуємо до співпраці!