Error
 • The template for this display is not available. Please contact a Site administrator.

Всеукраїнська науково-практична конференції «Гуманітарна освіта: роль інформаційно-комунікаційних та медіаосвітніх технологій у формуванні національно-соціальних компетентностей особистості»

Шановні колеги!

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до участі у роботі VІІ Всеукраїнських березняківських читань – Всеукраїнської науково-практичної конференції «Гуманітарна освіта: роль інформаційно-комунікаційних та медіаосвітніх технологій у формуванні національно-соціальних компетентностей особистості», яка відбудеться 20 квітня  2016 року на базі КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Мета конференції: інтеграція зусиль науковців, дослідників, методистів та учителів-практиків у розробці методології формування національної свідомості та соціальної компетентності особистості, пошук шляхів розв’язання проблем гуманітарної освіти в площині використання  інформаційно-комунікаційних та медіаосвітніх технологій.

До участі запрошуються: науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, аспіранти, докторанти, методисти відділів та управлінь освіти,  керівники навчальних закладів, учителі, які викладають предмети гуманітарного циклу, інші зацікавлені особи.

Read more ...

Всеукраїнська науково-практична конференція «Філософія комунікації: освіта як форма суспільного діалогу»

Конференція відбудеться 22 жовтня 2015 року у м. Дніпропетровськ на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Мета конференції:

 • об’єднання інтелектуальних зусиль представників науки, освіти, влади, ЗМІ у концептуалізації стратегічних напрямків розвитку комунікаційного простору соціальних систем, спрямованих на пізнання, освіту та самореалізацію особистості;
 • розробка уявлень про особливості освітнього процесу в інноваційному, інформаційному, мережевому суспільстві та міждисциплінарного понятійного апарату аналізу комунікативних процесів, мереж та технологій у сучасних соціальних системах.

Read more ...

3-я Міжнародна науково-практична конференція "Развитие форм и методов современного менеджмента в условиях глобализации"

Приглашаем Вас принять участие в 3-й международной научно-практической конференции

«Развитие форм и методов современного менеджмента в условиях глобализации»
22-24 апреля 2015 года

Конференция проводится с целью освещения передовых научно-практических результатов исследований, полученных в области менеджмента. Конференция призвана стимулировать обмен идеями и тематической информацией между украинскими и зарубежными учеными, представителями научной и производственной среды, служить источником информации о современном уровне научной деятельности для студентов и аспирантов.

ТЕМАТИЧЕСКИЕ НАПРАВЛЕНИЯ РАБОТЫ КОНФЕРЕНЦИИ:

 1. Современное состояние и пути развития менеджмента
 2. Актуальные проблемы менеджмента в условиях глобализации
 3. Направления развития государственного управления
 4. Экономико-организационные аспекты развития предприятий
 5. Инновационное развитие современного образовательного менеджмента

Read more ...

Всеукраїнська наукова конференція «Освіта та соціалізація особистості»

​Конференція відбудеться 25-26 березня 2015 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Пропонуються наступні напрямки роботи:

 • філософська культура педагога;
 • соціокультурні особливості реформування системи української освіти;
 • значення філософії освіти в сучасному світі

Робочі мови – українська, російська, англійська.

Форма участі – очна та заочна

Реєстрація учасників конференції відбудеться 25 березня 2015 року в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (ДОІППО): м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова 70, к. 205 (кафедра філософії освіти).

Доїхати від залізничного вокзалу та автовокзалу до ДОІППО можна трамваєм № 11, маршруткою № 34 (їхати до зупинки вул. Свердлова); маршруткою № 73 (їхати до зупинки вул. Громова).

Read more ...

Всеукраїнський науково-практичний семінар "Розробка ефективних інноваційних моделей та технологій медіаосвіти в сучасних закладах освіти"

14 травня 2015 р.
м. Дніпропетровськ

На виконання плану роботи Міністерства освіти та науки України на 2015 рік, плану проведення дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського та обласного рівнів за темою «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів» на базі загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровської області Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з Інститутом соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України та міжнародним благодійним фондом «Академія української преси» 14 травня 2015 року проводять Всеукраїнський науково-практичний семінар «Розробка ефективних інноваційних моделей та технологій медіаосвіти в сучасних закладах освіти».

До участі у семінарі запрошуються: завідуючі методичними кабінетами, методисти управлінь та відділів освіти, директори та вчителі експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів, педагоги вищих навчальних закладів та закладів післядипломної педагогічної освіти, науковці, практичні психологи, працівники мас-медіа, що працюють над проблемою упровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів.

Read more ...

Всеукраїнська науково-практична конференція «Єдиний інформаційний простір: стратегії інноваційного розвитку освітньої галузі»

​​16 жовтня 2014 року м. Дніпропетровськ 

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Мета конференції:

 • об’єднання інтелектуальних зусиль представників науки, освіти, влади, у концептуалізації стратегічних напрямків розвитку єдиного інформаційного простору соціальних систем, спрямованих на пізнання,  освіту та самореалізацію особистості;
 • розробка стратегії інноваційного розвитку освітньої галузі в інформаційному, мережевому суспільстві та формування міждисциплінарного понятійного апарату аналізу інформаційно-комунікативних процесів, мереж та технологій у сучасних соціальних системах.

Робочі мови – українська, російська.

Початок роботи конференції – 10.00

Реєстрація – з 9.00 до 10.00

Read more ...

Всеукраїнська науково-практична конференція «Філософія комунікації: інтелектуальні системи та інформаційні технології в освіті»

20 березня 2014 року
 
м. Дніпропетровськ

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Мета конференції: об’єднання інтелектуальних зусиль представників науки, освіти, влади, ЗМІ  у концептуалізації стратегічних напрямків розвитку комунікаційного простору соціальних систем, спрямованих на пізнання,  освіту та самореалізацію особистості;

розробка уявлень про особливості освітнього процесу в  інноваційному, інформаційному, мережевому суспільстві та міждисциплінарного понятійного апарату аналізу комунікативних процесів, мереж та технологій у сучасних соціальних системах.

До участі у конференції запрошуються науковці, освітяни, державні службовці, експерти, викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, докторанти, здобувачі наукових ступенів та інші зацікавлені особи.

Робочі мови – українська, російська.

Організаційні форми проведення: пленарне засідання; робота секцій.

Початок роботи конференції – 10. 00.

Реєстрація – з 9.00 до 10.00

Read more ...

Методологічний семінар «Медіаосвіта як напрямок випереджаючої освіти» в рамках ІІ Всеукраїнської конференції "Філософсько-теоретичні та практико-зорієнтовані аспекти випереджаючої освіти"

Шановні колеги!

5-6 грудня 2013 року на базі ДОІППО відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Філософсько-теоретичні та практико-зорієнтовані аспекти випереджаючої освіти».

5 грудня 2013 року, в рамках конференції відбудеться методологічний семінар «Медіаосвіта як напрямок випереджаючої освіти», до участі у якому запрошуються науковці, освітяни, експерти, викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, докторанти, здобувачі наукових ступенів, представники освітніх закладів, що здійснюють  експериментальне дослідження «Медіакультура особистості: соціально-психологічний підхід», а також усі небайдужі до стану впровадження медіаосвіти в Україні.

Організаційні форми проведення: пленарне засідання; робота семінарів та секцій.

Початок роботи конференції об 11.00 у актовій залі ДОІППО (м.Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 70).

Реєстрація учасників з 10.00 до 11.00 в холі інституту.

Read more ...

Створення новітніх освітніх спільнот у сучасному інформаційному просторі

 Шановні колеги!

З 11  по 28 листопада 2013 року на сторінках електронного науково-методичного видання «Відкрита кафедра» буде проведено І-у міжнародну  on-line конференцію «Створення новітніх освітніх спільнот у сучасному інформаційному просторі».

До участі запрошуються науковці, освітяни, експерти, викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, докторанти, здобувачі наукових ступенів, представники освітніх закладів, які зацікавлені у розвитку мережевої взаємодії в освіті та мають досвід використання мережевих технологій у навчально-виховному процесі.

Організаційні форми проведення: вебінари, робота в мережевих групах, з документами спільного доступу, форуми.

Read more ...