Error
 • The template for this display is not available. Please contact a Site administrator.

Головна

«Стратегічні напрямки впровадження медіаосвіти в сучасній школі: національно-патріотичне виховання та гуманітарна освіти»

Шановні колеги!

Маємо честь повідомити, що 20 квітня  2016 року на базі КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» в рамках VІІ Всеукраїнських березняківських читань, Всеукраїнської науково-практичної конференції «Гуманітарна освіта: роль інформаційно-комунікаційних та медіаосвітніх технологій у формуванні національно-соціальних компетентностей особистості» відбудеться методологічний семінар для освітян області, які працюють над впровадженням науково-педагогічного дослідження «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів» за темою «Стратегічні напрямки впровадження медіаосвіти в сучасній школі: національно-патріотичне виховання та гуманітарна освіти».

Мета семінару: інтеграція зусиль науковців, дослідників, методистів та учителів-практиків у розробці методології формування національної свідомості та соціальної компетентності особистості, пошук шляхів розв’язання проблем гуманітарної освіти в площині використання  інформаційно-комунікаційних та медіаосвітніх технологій.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до обговорення та обміну досвідом.

Організаційні форми проведення: пленарне засідання, методологічний семінар, робота секцій.

Початок роботи – 10. 00.

Реєстрація – з 9.00 до 10.00

Форми участі: доповідь, тези доповіді.

Read more ...

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у ІІ-й  Всеукраїнській науково-практичній конференції «Філософія комунікації: освіта як форма суспільного діалогу», яка відбудеться 22 жовтня 2015 року у м. Дніпропетровську на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Мета конференції:

 • об’єднання інтелектуальних зусиль представників науки, освіти, влади, ЗМІ  у концептуалізації стратегічних напрямків розвитку комунікаційного простору соціальних систем, спрямованих на пізнання,  освіту та самореалізацію особистості;
 • розробка уявлень про особливості освітнього процесу в  інноваційному, інформаційному, мережевому суспільстві та міждисциплінарного понятійного апарату аналізу комунікативних процесів, мереж та технологій у сучасних соціальних системах.

Ключові напрямки конференції:

 1. Філософія комунікації
 2. Освіта як форма суспільного діалогу
 3. Проблеми становлення інформаційно-комунікаційного простору сучасної культури
 4. Стратегії державно-громадського управління освітою: діалог та відкритість.
 5. Від медіаосвіти до медіафілософії: особливості трансформації
 6. Комунікація: сучасні грані психологічного осмислення

До участі у конференції запрошуються науковці, освітяни, державні службовці, експерти, викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, докторанти, здобувачі наукових ступенів та інші зацікавлені особи.

Итоги ІІІ Международной научно-практической конференции «Развитие форм и методов современного менеджмента в условиях глобализации»

22-24 апреля 2015 года прошла ІІІ Международная научно-практическая конференция «Развитие форм и методов современного менеджмента в условиях глобализации». Конференция проводилась с целью освещения передовых научно-практических результатов исследований, полученных в области менеджмента, призвана стимулировать обмен идеями и тематической информацией между украинскими и зарубежными учеными, представителями научной и производственной среды, служить источником информации о современном уровне научной деятельности для студентов и аспирантов.

Организаторами конференции выступили: Днепропетровский государственный аграрно-экономический университет (г. Днепропетровск, Украина), Днепропетровский областной институт последипломного педагогического образования (г. Днепропетровск, Украина), Северо-Казахстанский государственный университет имени академика Манаша Козыбаева (г. Петропавловск, Казахстан).

Тематические направления работы конференции:

 1. Современное состояние и пути развития менеджмента
 2. Актуальные проблемы менеджмента в условиях глобализации
 3. Направления развития государственного управления
 4. Экономико-организационные аспекты развития предприятий
 5. Инновационное развитие современного образовательного менеджмента

Участники конференции:

 • Северо-Казахстанский государственный университет имени академика Манаша Козыбаева, Республика Казахстан
 • Днепропетровский государственный аграрно-экономический университет, Украина
 • Днепропетровский областной институт последипломного педагогического образования, Украина
 • Полтавский областной институт последипломного педагогического образования имени М.В. Остроградского, Украина
 • Международный университет бизнеса и права, Украина
 • Национальная металлургическая академия Украины, Украина
 • Псковский государственный университет, Российская Федерация
 • Днепропетровский национальный университет имени Олеся Гончара, Украина
 • Днепропетровский университет имени Альфреда Нобеля, Украина
 • Львовский региональный институт государственного управления Национальной академии государственного управления при Президенте Украины, Украина
 • Днепропетровская государственная финансовая академия, Украина
 • ОКВУЗ «Институт предпринимательства «Стратегия», Украина
 • Национальный горный университет, Украина
 • Полтавский национальный педагогический университет имени В.Г. Короленко, Украина
 • Днепропетровский национальный университет железнодорожного транспорта имени академика В. Лазаряна, Украина
 • Днепропетровский региональный институт государственного управления Национальной академии государственного управления при Президенте Украины, Украина

С материалами ІІІ Международной научно-практической конференции «Развитие форм и методов современного менеджмента в условиях глобализации» можно ознакомиться в разделе «Публикации».

Ми впевнені, що школярі та студенти у всьому світі повинні мати рівний доступ до якісної освіти.

«Школа на хмарці» - така назва проекту-переможця щорічної премії ТЕД у 2013 році.

ТЕД – некомерційний проект в США, відомий перш за все щорічними конференціями в галузі технологій, розваг та дизайну. Їх місія полягає у розповсюдженні унікальних ідей. На першій конференції, у 1984 році, були представлені комп’ютер фірми Макінтош та компакт диск компанії Sony. Серед номінантів різних років президенти, нобелівські лауреати, відомі люди, серед яких, наприклад, засновник Вікіпедії - Джиммі Ейлс. Премія TED Prize присуджується за «бажання змінити світ».

Переможець 2013 року, Сагута Мітра, пропонує принципово нові ідеї дизайну в освіті. Автор багаторічного експерименту «Дірка в стіні» доводить, що діти можуть навчатись будь-де і будь-чому самостійно.

На його думку, гарні вчителі не завжди знаходяться там, де вони найбільше потрібні. Але мережеві технології дають можливість подолати відстані, зробити якісну освіту доступною для всіх бажаючих, а класи відкритими (Детальніше)

У ХVІІ столітті Ян Амос Коменський створив свій перший підручник «Світ чуттєвих речей у малюнках».

Нині, через понад 4 століття, ми маємо справу з найбільшим в історії цивілізації Відкритим Підручником - МЕРЕЖЕЮ.

Тож, давайте станемо зацікавленими Авторами та захопленими Читачами цієї Книги.

Авторський колектив проекту «Відкрита кафедра» запрошує Вас взяти участь у роботі конференції «Створення новітніх освітніх спільнот у сучасному інформаційному просторі»  і сподівається на небайдужість учасників.

Чекаємо на Ваші публікації!

Шановні колеги, друзі, однодумці!

11 листопада 2013 року на сторінках електронного науково-методичного видання «Відкрита кафедра» розпочинає свою роботу

 І-а Міжнародна on-line конференція

«Створення новітніх освітніх спільнот у сучасному інформаційному просторі»

Мета конференції - розвиток мережевої взаємодії в освіті та обмін досвідом використання мережевих технологій у педагогічній практиці.

Запрошуємо до участі всіх небайдужих!

Детальніше